Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Vzorová Obec.

Zber obnoseného šatstva

Obec Kysta vyhlasuje ,,Zber obnoseného šatstva“ v dňoch 24.1.-31.1.2022. Obnosené šatstvo musí byť čisté a nepoškodené. Zbiera sa: dámske, pánske, detské oblečenie, obliečky, uteráky, záclony, závesy, prestieradlá, deky, periny, obuv a hračky. Šatstvo môžete uložiť do vriec alebo väčších tašiek. Prosíme občanov, aby topánky a hračky ukladali do osobitných vriec. Vyzbierané šatstvo a obuv môžete… Čítať viac

Termín očkovania COVID-19

Na základe prejaveného záujmu o výjazdovú očkovaciu službu Košického samosprávneho kraja Vám oznamujeme termín očkovania, ktorý je vo štvrtok 20.1.2022 o 15:15 hod. Očkovanie sa uskutoční v priestoroch Obecného úradu v Kyste.

Očkovanie COVID-19

Na základe prejaveného záujmu obec pripravuje ďalšie kolo očkovania COVID 19. Kto má záujem o I.II.III. dávku, môže sa ešte stále prihlásiť na Obecnom úrade v Kyste. Obec túto mobilnú očkovaciu službu zabezpečí a bude informovať občanov o presnom termíne očkovania.

Odpis plynu

Slovenská pošta oznamuje občanom, že dňa 08.01.2022, t.j. v sobotu, sa bude vykonávať odpis plynu v čase od 14:30 hod. Preto prosíme občanom, aby si pozatvárali svojich psov a sprístupnili plynomery!

Koľko lásky sa zmestí do krabičky od topánok?

Vianoce sú čarovná chvíľa, kedy viac prejavujeme vďaku, lásku a porozumenie. Potešme aj tieto Vianoce seniorov v domove sociálnych služieb v Michaľanoch, ktorí nečakajú od nikoho darček. Častokrát je táto krabička jediný darček, ktorý dostanú. Preto nezabudnime dať do krabičky aj kúsok svojho srdca. Vyčarme tak úsmev a zahrejeme pri srdci nezištným činom. Naplňme spolu… Čítať viac

PORUCHA VODOVODNÉHO POTRUBIA

Východoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje, že na vodovodnom potrubí je vážna porucha. Preto bude odstavená voda pravdepodobne do 15:00 hod. VDS pristaví cisternu od 9:15 do 9:45 hod. alebo aj dlhšie podľa potreby.