Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Vzorová Obec.

Očkovanie proti ochoreniu COVID-19

Vážení spoluobčania, V záujme ďalšieho zvýšenia zaočkovanosti proti ochoreniu COVID-19 Košický samosprávny kraj neustále poskytuje mobilnú očkovaciu službu pre mestá a obce v jeho územnej pôsobnosti. Mobilná očkovacia služba Košického samosprávneho kraja je pripravená na podanie prvej, druhej aj tretej dávky vakcíny Pfizer, ako aj jednodávkovej vakcíny Janssen. V prípade záujmu o mobilnú očkovaciu službu KSK Vás žiadame, aby ste… Čítať viac

Zrušená sv. omša v Kyste

Rímskokatolícky farský úrad oznamuje svojim veriacim, že dnes t.j. 4.11.2021 sa ruší pohrebná sv.omša v Kyste. Zároveň sa ruší aj bohoslužba slova zajtra 5.11.2021.

Zmena letného času na zimný

Vážení občania, upozorňujeme Vás na zmenu letného času na zimný v noci z 30.10.2021 na 31.10.2021. Letný čas sa nahradí zimným, takže si pospíme o hodinu viac. Preto si nezabudnite správne nastaviť hodinky zo soboty na nedeľu z 3:00hod. na 2:00 hod.

Výkup vlašských orechov

Súkromný podnikateľ vykupuje v našej obci vlašské orechy v cene 5,20€/kg. Predajca príde každý pondelok a štvrtok o 12:15 hod. pred Obecný úrad, kde sa zdrží približne 15 minút.

Zmena času sv. omše v Kyste

Rímskokatolícky duchovný oznamuje veriacim zmenu času sv. omší v Kyste. Ruší sa sv. omša v sobotu a v nedeľu ráno. Sv. omša sa uskutoční v sobotu večer o 17:00 hod. s platnosťou na nedeľu.