Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Vzorová Obec.

Koľko lásky sa zmestí do krabičky od topánok?

Vianoce sú čarovná chvíľa, kedy viac prejavujeme vďaku, lásku a porozumenie. Potešme aj tieto Vianoce seniorov v domove sociálnych služieb v Michaľanoch, ktorí nečakajú od nikoho darček. Častokrát je táto krabička jediný darček, ktorý dostanú. Preto nezabudnime dať do krabičky aj kúsok svojho srdca. Vyčarme tak úsmev a zahrejeme pri srdci nezištným činom. Naplňme spolu… Čítať viac

PORUCHA VODOVODNÉHO POTRUBIA

Východoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje, že na vodovodnom potrubí je vážna porucha. Preto bude odstavená voda pravdepodobne do 15:00 hod. VDS pristaví cisternu od 9:15 do 9:45 hod. alebo aj dlhšie podľa potreby.

Termín očkovania

Na základe prejaveného záujmu o výjazdovú očkovaciu službu Košického samosprávneho kraja Vám oznamujeme termín očkovania, ktorý je v sobotu 4.12.2021.  Očkovanie sa uskutoční o 15.40 hod.

Bohoslužby – zmena

Správcovia rímskokatolíckej, gréckokatolíckej cirkvi a reformovaného cirkevného zboru oznamujú veriacim, že bohoslužby vo všetkých troch kostoloch sa nebudú vykonávať až do odvolania z dôvodu sprísnenia pandemických opatrení.