Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Vzorová Obec.

Pošta Novosad

Pošta Novosad oznamuje občanom, že v piatok 27.8.2021 bude pošta otvorená v čase od 7:00 do 10:00hod. V pondelok 30.8.2021 bude pošta v Novosade z technických príčin ZATVORENÁ !!!

Zmena času Sv.liturgie

Gréckokatolícka farnosť Novosad oznamuje veriacim zmenu času dnešnej sv.liturgie v Kyste. Sv. liturgia sa uskutoční o 17:30 hod.

POZOR ZMENA ČASU OČKOVANIA – druhá dávka 28.07.2021 od 14:20 hod. !!!

Na základe prejaveného záujmu o očkovanie obyvateľov našej obce prostredníctvom mobilnej očkovacej služby KSK oznamujeme občanom, že u nás v Kyste druhé kolo očkovania bude v stredu 28. 07. 2021 v čase od 14:20 hod. v priestoroch nášho kultúrneho domu tak, ako to bolo pri prvej dávke. Očkovanie obyvateľov sa bude realizovať vakcínou výrobcu Pfizer.… Čítať viac

Očkovanie proti COVID-19

Zdravotné stredisko Novosad oznamuje občanom, ktorí majú zdravotnú kartu v tomto zariadení, že od pondelka 26.7.2021 je možnosť objednávať sa na očkovanie u obvodnej lekárky MUDr. Čvirkovej.

Preventívne opatrenie

Obec Kysta z dôvodu možných prívalových dažďov dáva na vedomie občanom, ktorí potrebujú pripraviť pre svoje majetky preventívne opatrenie a to: Kto potrebuje vrecia na piesok, môže si ich prísť vyzdvihnúť na Obecný úrad a naplniť pieskom. Piesok do vriec je dostupný v obecnom parčíku na Kvetnej ulici. Vrecia s pieskom sú iba preventívnym opatrením proti možným dažďom.

Otvorili sme online podateľňu tlačív

Vážení občania, pripravili sme pre Vás modul Podateľňa tlačív. Tieto tlačivá si môžete stiahnuť, vyplniť elektronicky a odoslať obci cez formulár na webstránke. Ako to funguje? Funguje to jednoducho. Na stránke si vyhľadáte tlačivo, ktoré potrebujete a stiahnete si ho. Tlačivo je možné vyplniť priamo v počítači bez toho, aby ste ho museli vytlačiť. Ak… Čítať viac